top of page
Evlenmeden Önce Bilseydim Serisi(2.Grup)
Evlenmeden Önce Bilseydim Serisi(2.Grup)

18 Ara Pzt

|

Çevrimiçi Seminer

Evlenmeden Önce Bilseydim Serisi(2.Grup)

Evlilik, hayatta verdiğimiz en mühim kararlardan ve bazen bu kararı verebilmek hiç kolay değil. Bu nedenle evlilik öncesi çiftlerin birbirlerini ve kendilerine tanımalarına yardımcı olacak bir seminer dizisi ile karşınızdayız.

Bu seri için kayıtlarımız sona ermiştir.
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

18 Ara 2023 21:00 – 08 Oca 2024 23:00

Çevrimiçi Seminer

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Evlilik, hayatta verdiğimiz en mühim kararlardan ve bazen bu kararı verebilmek hiç kolay değil. Son derece kafa karıştırıcı, çok değişkenli ve zaman zaman endişelerin şaha kalktığı bir süreç. Kaygının en büyük panzehiri doğru ve gerçeğe taalluk eden bilgidir. Bu nedenle evlilik öncesi çiftlerin birbirlerini  tanımasına ama önce kendini tanımasına böylece daha doğru kararlar vermesine, evlilikle ilgili daha gerçekçi beklentiler oluşturmasına, etkili iletişimin güvenli dünyasına adım atmaya, ortaya çıkabilecek muhtemel problem alanlarına karşı hazırlıklı olmaya yarayacak bir seminer dizisi planladık. 5 hafta boyunca evlilik kurumunu enine boyuna inceleyeceğiz.

Oturumlar saat 21:00'de başlar ve 23:00'te sona erer. Tarihler ise şu şekildedir: 18 Aralık, 25 Aralık, 28 Aralık, 4 Ocak ve 8 Ocak. Toplam program süresi 10 saattir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page