top of page
Stres Dışı: Anne,Baba ve Çocuk Atölyesi
Stres Dışı: Anne,Baba ve Çocuk Atölyesi

24 Eyl Paz

|

Maltepe

Stres Dışı: Anne,Baba ve Çocuk Atölyesi

Hem çocuklarınızın hem sizin nefes alabileceği çok az alan var biliyoruz. Birçok uzmandan da hep yapılması gereken davranışları, çocuğunuzda travma oluşturabilecek şeyleri duyuyorsunuz. Bu kez işin ezberinden çıkalım ve ebeveynliğinizin en zor anlarını şefkatle kucaklayalım istiyoruz.

Saat ve Yer

24 Eyl 2023 10:00 – 17:00

Maltepe, Büyükbakkalköy Mahallesi, Çiftlik Yolu caddesi, Büyükbakkalköy, Alim Sk. no 1, 34858 Maltepe/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Anneleri, babaları ve çocukları 3 gruba ayırdık. Her grubun biricik ihtiyaçlarını bilerek ayrı çemberlerde ayrı kazanımları hedefledik.

Anneler

3 Eylül’de anneleri neler bekliyor? Psikolog Zeynep Eren ve Psikolog Tuğba Metin Uluç ile anne çemberinde drama çalışmaları ile ebeveynlik yolculuğumuzu paylaşacağız. Sanat, drama, çokça paylaşım ve farkındalık ile dolduktan hemen sonra Ayşe Sevim ile Doğada öykü atölyesine devam edeceğiz. Günün sonunda size dinlenmiş, ancak farkındalığa erişmiş, çok eğlenmiş, zaman zaman da hüzünlenmiş, ama en çok da anlaşılmış hissetmeyi vaad ediyoruz sevgili anneler.

Babalar

Babaları da unutmadık! Psikolog Cihan Uluç ve Serkan Kaplan ile ebeveyn çemberinde baba konular konuşulacak. Belki birçok babanın ortak yorgunluklarını, dertlerini ve heyecanlarını anlatmaya ortamı olmadığından Cihan bey ve ekibi ile dertleşmeye ve babalığa dair muhabbet etmeye sizleri de bekliyoruz.

Çocuklar

Son olarak çocuklar için ise, Psikolog adayı, İzci Lideri Hilal Bakacak ve 34 Ormanpark ekibi tarafından hazırlanan bolca neşe, eğlence ve heyecan içeren programda neler var neler… Anne babalar iki ayrı çember başında paylaşımlarda bulunurken, çocuklar doğada keşif, kampçılık, kukla yapımı atölyesi, çömlek atölyesi gibi etkinliklerle eğlenecekler.

3 Eylül 2023’te zaman zaman ebeveynlikten yorgun düşen, biraz nefes alsam umuduyla bekleyip duran herkesi “Stres Dışı” atölyemize bekliyoruz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page